PostWysłany: Wto 23:11, 03 Sie 2010

Wystarczy na razie 40 zł za strój. Jak ogarniemy stroje to sie zbierze na pierwszą rate. ale jak kto woli.
f160
PostWysłany: Wto 17:34, 03 Sie 2010

Dobra,panowie-do rzeczy.Będziemy grali w red tube jako grupa kumpli z podwórka która postanowiła się trochę POBAWIĆ futbolem. Nie będzie tu jakiś spinek na wynik,jakiś kurwa treningów,trenerów,kapitanów,ręcznikowych,rezerwowych,wyższych i niższych.Dlatego proszę Was o to,żebyście nie patrzeli na bonana i jaha jako na jakiś organizatorów,którzy przyjdą po pieniądze i wszystko za nas załatwią.Oni są tylko pomysłodawcami tego przedsięwzięcia,a za organizacje tego wszystkiego odpowiedzialni jesteśmy MY wszyscy. Ponieważ nie mamy zbyt wiele czasu na ogarnięcie wszystkiego i zapisanie się proszę wszystkich o zatelefonowanie i spotkanie z bonanem w celu wpłaty mu pieniędzy(Łącznie 90 złotych-Koszulka i RATA red tube).Szczególnie,że dużo osób ma z Nim kontakt,także nie będzie z tym problemów.A każdy wie najlepiej kiedy ma chwilę czasu,by móc się z nim spotkać.
Bonano
PostWysłany: Śro 11:17, 02 Cze 2010

Koszt Ligi 1819zł można płacić w ratach
(pierwsza rata 600 zł przed rozgrywkami przy zapisie drużyny.
(Druga rata 600zł w połowie sezonu)
(Trzecia rata 600zł na koniec ligi)

Potrzeba 12 osób!!!

Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Mecz po 25 minut połowa. Gramy szóstkami - 5 w polu + bramkarz. Do rozgrywek można zgłosić max. 20 zawodników. Nas zadowoli liczba 10-12